Elektromechanik - PP KOVANDA

  • 08.08.2024
  • ID Inzerátu: 202419621

NÁPLŇ PRÁCE:
- sestavování, montáž a elektrické zapojování přístrojů
- instalace elektrických zařízení dle schémat
- údržba, kontrola a opravy elektroinstalací
- zjišťování a identifikace příčiny poruch elektrických zařízení

POŽADUJEME:
- vzdělání – středoškolské nebo vyučen v oboru elektro
- znalost čtení technické dokumentace
- certifikace v oboru elektro – vyhl. 50/1978 Sb. (není podmínkou, možnost dodatečně dodělat)
- pracovitost a spolehlivost
- praxi na obdobné pozici velkou výhodou
- řidičský průkaz skup. B

NABÍZÍME:
- odpovídající finanční ohodnocení a benefity
- stabilní zaměstnání – více jak 25 let tradice a stability na trhu
- prostor pro Vaše nápady a seberealizaci
- pružná pracovní doba
- osobní přístup k zaměstnancům
- přátelský pracovní kolektiv
- patříme mezi české leadery v oblasti vývoje a výroby, Sušení a vysoušení granulátu, Dopravy granulátu a POKA YOKE systémy
- inovativní přístup v oblasti robotizace a automatizace
- investujeme do pracovního prostředí našich zaměstnanců

Zájemce prosíme o zaslání strukturovaného životopisu na e-mail kariera@ppkovanda.cz. nebo nás kontaktujte přímo na tel. č. +420 774 983 000 pro sjednání osobního setkání.

Pridajte aj Vy inzerát!

Uverejnite vašu ponuku alebo dopyt. Váš inzerát uvidí viac ako 35 000 reálnych užívateľov portálu za mesiac.

+ Pridať inzerát

Najnovšie inzeráty

Najbližšie výstavy

Plastikársky slovník