Production operator - operátor/ka výroby

  • 22.08.2024
  • ID Inzerátu: 202419685

PRÁCA VHODNÁ AJ PRE ABSOLVENTOV!

Požadujeme:

  •      pracovitosť, zodpovednosť
  •      manuálnu zručnosť
  •      schopnosť viesť evidenciu
  •      prax vo výrobnej spoločnosti výhodou
  •      vyučenie v technickom odbore výhodou

Náplň práce:

  •      práca v nepretržitej prevádzke (12-hodinové zmeny)
  •      obsluha vstrekovacích strojov
  •      vykonávanie montáží
  •      vedenie záznamov

Ponúkame:

  •    náborový príspevok vo výške 25.000,- CZK
  •    veľmi dobré mzdové podmienky
  •    1,5 násobok mzdy ročne navyše
  •     6 týždňov dovolenky
  •    príspevok na stravovanie
  •    ďalšie zamestnanecké výhody (masáže, posilňovňa, kultúrne a športové podujatia atď.)

V prípade záujmu očakávame Vaše písomné ponuky spolu so životopisom na adrese: Lisovna plastů, spol. s r.o., Karlov 139, 594 01 Velké Meziříčí tel. 566 502 566, e-mail: katerina.novakova@lisovna.cz

Kontakt:Kateřina Nováková
E-Mail: katerina.novakova@lisovna.cz
Tel.: 733418167

Pridajte aj Vy inzerát!

Uverejnite vašu ponuku alebo dopyt. Váš inzerát uvidí viac ako 35 000 reálnych užívateľov portálu za mesiac.

+ Pridať inzerát

Najnovšie inzeráty

Najbližšie výstavy

Plastikársky slovník