Obchodno-technický zástupca CZ - PP KOVANDA

  • 08.08.2024
  • ID Inzerátu: 202419618

NÁPLŇ PRÁCE:
- aktivní rozšiřování portfolia klientů v regionu ČR
- péče o stávající zákazníky a jejich technická podpora (servis, uvedení produktu do provozu)
- spolupráce s kolegy, kteří vám budou vždy nápomocni (technici, konstruktéři, obchodníci)
- cestování za klienty, pobyt v terénu

POŽADUJEME:
- minimálně se SŠ vzděláním
- komunikativní znalost ANG jazyka
- technicky zaměřený obchodník (Odbornost v plastikářském průmyslu výhodou)
- ochotný cestovat za klienty (nejedná se o práci z kanceláře)
- s dobrými komunikačními a organizačními dovednostmi
- účast na konferencích / veletrzích a sympoziích
- seriózní přístup ke klientům
- manuálně zručný
- týmový parťák
- řidičský průkaz skup. B

NABÍZÍME:
- odpovídající finanční ohodnocení Vašim zkušenostem a benefity
- stabilní zaměstnání – více jak 25 let tradice a stability na trhu
- možnost využití školících a vzdělávacích programů
- zaškolení v oblasti technologií v Plastikářského průmyslu během nástupu
- možnost využití kanceláří ZLIN / DOLNÍ BEČVA pro práci a schůzky s klienty
- možnost využití zařízení pro osobní účely
- CNC / 3D TISKÁRNY / TIG / MIG / PÁLÍCÍ CENTRUM atd..
- prostor pro Vaše nápady a seberealizaci
- pružná pracovní doba
- osobní přístup k zaměstnancům
- přátelský pracovní kolektiv
- patříme mezi české leadery v oblasti vývoje a výroby, Sušení a vysoušení granulátu, Dopravy granulátu a POKA YOKE systémy
- inovativní přístup v oblasti robotizace a automatizace
- investujeme do pracovního prostředí našich zaměstnanců

Zájemce prosíme o zaslání strukturovaného životopisu na e-mail kariera@ppkovanda.cz. nebo nás kontaktujte přímo na tel. č. +420 774 983 000 pro sjednání osobního setkání.

Pridajte aj Vy inzerát!

Uverejnite vašu ponuku alebo dopyt. Váš inzerát uvidí viac ako 35 000 reálnych užívateľov portálu za mesiac.

+ Pridať inzerát

Najnovšie inzeráty

Najbližšie výstavy

Plastikársky slovník